Mogilno, Kujawsko-pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik ochrony-dozoru SZCZEGLIN

Szczeglin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Ochrony zatrudni pracowników.
Stanowisko pracy: PRACOWNIK OCHRONY-DOZORU
Miejsce pracy: Szczeglin (k. Mogilna).- firma transportowa

Zadania:
&#8226; dozór powierzonego mienia,
&#8226; ewidencja ruchu samochodowego i osobowego,
&#8226; rejestr zdarzeñ na obiekcie,
&#8226; obchody terenu wed³ug harmonogramu,

Oferujemy:
&#8226; szkolenie wstêpne,
&#8226; niepe³ne umundurowanie,
&#8226; pracê zmianow± - s³u¿by w godzinach 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00,
&#8226; terminow± wyp³atê wynagrodzenia,
&#8226; mi³± atmosferê.

Oczekujemy:
&#8226; aktualne orzeczenie o niepe³nosprawno¶ci (mile widziane),
&#8226; niekaralno¶ci (warunek konieczny),
&#8226; dyspozycyjno¶ci,
&#8226; zaanga¿owania w wykonywaniu powierzonej pracy.

!! ZACHÊCAMY DO APLIKOWANIA OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPE£NOSPRAWNO¦CI !!

Zainteresowanych proszê o kontakt telefoniczny: 517-574-235 , od poniedzia³ku do pi±tku miêdzy godzin± 08:00 a 16:00.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 14 Luty, 2019  09:13

Identyfikator: 651173

Wy¶wietleñ: 1541

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe